Gönüllü Olmak İstermsiniz?

HEVİ LGBTİ+ Derneği, cinsiyetçiliğe, homofobiye, transfobiye, bifobiye, militarizme, zenofobiye, nefrete ve ayrımcılığa karşı birlikte hareket etmeye ve dayanışmaya çağırıyor. Gezi ile birlikte başlayan örgütlenmemiz platform sürecinde ve dernekleştikten itibaren birçok etkinlik düzenlemiş başta mahpus LGBTİ+’lar, mülteciler ve ötekiler için ses olmak ve yardımlaşmayı amaçlamıştır. Yapılan tüm çalışmalar gönüllü çalışan arkadaşlarımızın yardımıyla yapılmıştır.

Bu zorlu süreçte HEVİ LGBTİ+ Derneği ihtiyaçlarını karşılama, yardımlaşma ve nefrete karşı daha çok ses çıkarmak için gönüllülerini aramaktadır.

Her alanda gönüllü ihtiyacımız mevcuttur.  Akademik çalışmalar, hak ihlallerini izleme ve raporlama, grafik ve web çalışmaları, ileride oluşturacağımız kütüphanemiz için veya bu saydıklarımızın dışındaki başka alanların açılması yada olmasını düşünüyorsanız bizimle iletişeme geçebilirsiniz. Gönüllü olmak için aşağıda verdiğimiz mail adresine mail atabilirsiniz.

Mail: hevilgbt@gmail.com

Not: Maillerinizi atarken başlık kısmına “Gönüllü başvurusu” yazıp mesaj kısmında kendinizden ve yaptığınız işlerden bahseden bir yazı yazmanız bizim için çok güzel olur.