Mülteci LGBTİ+lar İçin Ücretsiz Psikoterapi Seansları 3. Dönem Başvuru Çağrısı


HEVİ LGBTİ+ olarak Mülteci LGBTİ+lara 23 EKİM 2023 – 31 ARALIK 2023 tarihleri arasında ücretsiz bireysel psikoterapi desteği sunuyoruz.


SON BAŞVURU TARİHİ: 16 EKİM 2023, 23.59


Seansların Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 23 EKİM 2023 – 31 ARALIK 2023


Seans Günleri ve Saatleri: Danışanların talepleri dikkate alınarak birlikte belirlenecektir.

Seans Yeri: Seanslar online iletişim kanalında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Seans Dili: Arapça ve Farsça çevirmenler eşliğinde Türkçedir. Ayrıca İngilizce olarak seans verilmektedir.

Seans Ücreti: Ücretsizdir.

Seans Sayısı: Her bir danışan için on seans planlanmıştır.


Başvuru Koşulları: Mülteci LGBTİ+ olmak ve 18 yaşından büyük olmak. (Daha çok sayıda ihtiyaç sahibinin yararlanabilmesi için düzenli katılım şartı aranmaktadır.


Başvuru Şekli: “Başvuru Formu”nun eksiksiz bir biçimde doldurulması veya info@hevilgbti.org adresine e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. “Başvuru Formu”nu göndermeden önce kişisel verilerin HEVİ LGBTİ+ Derneği tarafından korunması ve işlenmesine ilişkin “Aydınlatma Metni” ve “Açık Rıza Formu”nu lütfen inceleyiniz.


Başvuru Değerlendirme Süreci: 
Yukarıda belirtilen koşulları karşılayan ve 16/10/2023, 23.59’a kadar gönderilen tüm başvurular HEVİ LGBTİ+ Derneği bünyesinde oluşturulan seçici kurul tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar en geç 17/10/2023 16.59’a kadar başvuruculara bireysel olarak mail yoluyla iletilecektir.


Bu destek programı HEVİ LGBTİ+ Derneği ve Wellspring Philanthropic Fund iş birliğinde “Mülteci LGBTİ+ları Güçlendirilme” projesi kapsamında gerçekleştirilecektir.

Call for Applications: Free Psychotherapy Sessions for LGBTI+ Refugees - 3rd Period